Get Adobe Flash player

23_n Pirmokams, tik šiemet įsijungusiems į gimnazijos bendruomenę, svarbu susipažinti su įvairiomis erdvėmis, kad mokytis būtų lengviau ir įdomiau. Todėl viena lietuvių kalbos pamoka IC klasei buvo suorganizuota gimnazijos bibliotekoje.

Bibliotekininkė Valia Kondratenko supažindino moksleivius su istorija, fondų įvairove, akcentavo nuostatą, kad biblioteka – ugdymo proceso dalyvė, ji padeda  skaitytojams susigaudyti ir nepasiklysti informacijos gausoje, rengia parodas, skirtas svarbiems įvykiams pažymėti. Be to, bibliotekos darbuotojos skatina kuriančius bendruomenės narius rengti parodas ir su savo pomėgiais supažindinti visus.

Palaikydami gražią Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų iniciatyvą, kviečiančią  visas Radviliškio miesto ir rajono organizacijas prisijungti prie savanoriškos knygų namelių akcijos, IC klasės moksleiviai gimnazijos bibliotekos nameliui taip pat padovanojo knygų. Smagu, kad minėdami savo miesto 450 metų jubiliejų ir mes galime dalintis skaitymo malonumu su bendruomenės nariais bei populiarinti literatūrą.

Gražina Pilypienė, gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien509
mod_vvisit_counterVakar551
mod_vvisit_counterŠią savaitę3316
mod_vvisit_counterŠį mėnesį16435