Get Adobe Flash player

Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos, pats laikas pagalvoti apie eglutės puošimą ir dovanas. O kas gali būti maloniau už pačių pagamintą žaislą, kuris gali tapti gražia Kalėdine dovana. Lizdeikos gimnazijos bibliotekininkei V. Kondratenko kilo idėja pasikviesti informatikos mokytoją J. Kvedarienę, kuri pamokytų norinčius pasigaminti Kalėdinį burbulą.

img_3415 img_3416 img_3417 img_3418 img_3419 img_3420 img_3421 img_3422 img_3423 img_3425 img_3426

Gruodžio 6 dienos popietę į mokyklos skaityklą rinkosi bendruomenės narės, norinčios mokytis Kalėdinio burbulo gaminimo technikos. Į užsiėmimą atvyko G. Vaičiulienė, O. Kablienė, R. Nekrašienė, A. Dambrauskienė, D. Krikštopaitė-Larina, R. Remeikienė, V. Kondratenko. Užsiėmimą pradėjome nuo adventinės eglutės papuošimo ir nuoširdaus pokalbio prie kavos puodelio.

Mokytoja J. Kvedarienė supažindino su priemonėmis, kurios naudojamos puošiant žaislą, parodė pačios gamintus burbulus, papasakojo apie darbo eigą. Labai smagu, kad susirinkusios entuziastės labai greitai suprato žaislo gaminimo subtilybes ir noriai kibo į darbą. Gamindamos žaislą, linksmai dalinosi įgyta patirtimi ir džiaugėsi viena kitos burbulais. Darbas truko net 3 valandas, bet pasiektas rezultatas džiugino akį. Išsiskirstėme namo su gera nuotaika ir rankose laikydamos gražius Kalėdinius burbulus.

Bibliotekininkė V. Kondratenko

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien84
mod_vvisit_counterVakar1532
mod_vvisit_counterŠią savaitę3668
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4833