Get Adobe Flash player

bk detektyvas Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius ir penkiolika savivaldybių įgyvendino Neformaliojo vaikų švietimo finansuojamą projektą „Būk detektyvas!“, kurio tikslas – skatinti mokinius geriau pažinti savo gimtąjį kraštą, domėtis jo istorija.

Šio projekto iniciatorius Virginijus Savukynas, žurnalistas, kultūros antropologas, LRT televizijos laidos „Istorijos detektyvai“ autorius. Į šį projektą įsijungė gimnazijos mokytojos Danutė Poškienė ir Gražina Pilypienė bei moksleiviai: Gintarė Poškaitė ir Kornelija Prikockaitė iš 2AV bei 1C klasės mokiniai: Šarūnas Bernotavičius, Edvardas Kilbauskas bei Gvidas Lukoševičius, mokytoja L. Maminskienė su 3AV klasės gimnaziste Vakare Kisieliūte.

Mokytojai, išmokę naudotis programėle, su mokiniais kartu kūrė iššūkius, maršrutus, kuriuos įkėlė į platformą bukdetektyvas.lt. Projekto metu buvo ugdomas ne tik mokinių pilietiškumas, mokytojų ir mokinių IKT naudojimo įgūdžiai, bet ir propaguojamas keliavimas pėsčiomis kaip aktyvi, kultūringa ir aplinką tausojanti laisvalaikio praleidimo forma, užtikrinanti prasmingą ir turiningą laisvalaikio praleidimą keliaujant sukurtais maršrutais (iššūkiais). Projekte dalyvavo 307 mokiniai ir 148 mokytojai iš visos Lietuvos.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien434
mod_vvisit_counterVakar694
mod_vvisit_counterŠią savaitę2172
mod_vvisit_counterŠį mėnesį26186