Get Adobe Flash player

Kovo 6–7 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams. Nors koronavirusas truputį pakoregavo olimpiados programą, tačiau iš įvairių šalies mokyklų susirinkę Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miestų ir rajonų turo nugalėtojai buvo rimtai nusiteikę pakovoti, parodyti savo žinias ir kūrybinius gebėjimus. Mokiniai per keturias valandas turėjo atlikti kalbines ir literatūrines užduotis bei parašyti esė duota tema.

20200309_1 20200309_2 20200309_3

Radviliškio rajono 11–12 klasių mokinių grupei olimpiadoje atstovavo Lizdeikos gimnazijos 4A klasės mokinė Rosita Jasaitytė. Mokinei pasiruošti olimpiadai padėjo lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Rita Šimkuvienė. Nors Rosita šioje olimpiadoje dalyvavo pirmą kartą, tačiau gabią ir stropią mokinę lydėjo sėkmė. Lizdeikietė iš Druskininkų grįžo apdovanota Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu ir vertingomis knygomis.

Džiaugiamės Rositos Jasaitytės pasiekimais ir dėkojame už Lizdeikos gimnazijos vardo garsinimą.

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien11
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę11
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11