Get Adobe Flash player

Jau trečius metus iš eilės Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“, kurios metu pasitikrina savo žinias geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Šiais metais sausio 24 d. konkurse dalyvavo 5 Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai. Džiugu! Parvežti net du sidabro medaliai: Rimvydas Lukošius (I g. kl.) ir Rosita Jasaitytė (IV g. kl.) surinko po 35 balus. Kasmet šiame konkurse dalyvauja gausus būrys mokinių. Šiais metais dalyvavo 182 devintokai, 162 dešimtokai, 116 vienuoliktokų ir 66 abiturientai.

Kovo mėnesio 5 d. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys“. Olimpiados sumanytojai ir užduočių rengėjai yra Lietuvos geografijos mokytojų asociacija. Šia olimpiada siekiama skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą Pagrindinėje ir Vidurinėje bendrojo lavinimo mokyklose.

Šiais metais savo jėgas geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ išbandė 70 Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių. Iš jų – 15 pirmokų gimnazistų, 14 antrokų gimnazistų, 20 trečios klasės gimnazistų ir 21 abiturientas.

Įvertinus mokinių darbus, paaiškėjo nugalėtojai.

Sveikiname laimėtojus!

Margaitis Džiugas 4B,1 vieta

Šimkutė Ieva 4B, 2 vieta

Bagdonas Gabrielius 4A, 3 vieta

Varonas Geidas 3A, 1 vieta

Paškauskas Dovydas 3A, 2 vieta

Ramoška Rokas 3E, 3 vieta

Liutinskas Armandas 2B, 1 vieta

Krikščiūnas Lukas 2B, 2 vieta

Kareckas Justas 2B, 3 vieta

Genevičius Laimis 1A, 1 vieta

Ščepanovas Karolis 1D, 2 vieta

Markevičius Matas 1C, 3 vieta

Dėkojame Radviliškio Lizdeikos gimnazijos administracijai už palaikymą organizuojant olimpiadą ir Agnei Samulienei (mokytojo padėjėjai) ir Arvydui Kavaliauskui (IT inžinieriui-programuotojui, IT mokytojui) už pagalbą vykdant olimpiadą.

Geografijos mokytojos Danutė ir Živilė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien11
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę11
mod_vvisit_counterŠį mėnesį11