Get Adobe Flash player

Lietuvos tūkstantmečio vaikaiLRT visuomeninis TV projektas, mokslo, žinių, mokyklos ir pedagogų prestižo kėlimo ir populiarinimo akcija. Žaidimas rodomas nuo 2008 metų, tačiau iki šiol nepraradęs populiarumo. Lietuvos televizijos studijoje varžosi tik patys gabiausi ir sumaniausi moksleiviai, perėję visus atrankos etapus. Šiais mokslo metais Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 1E klasės mokinys Rokas Mickus sėkmingai nugalėjęs varžovus pateko į žaidimo trečiąjį etapą. Anot moksleivio, kuris viktorinoje dalyvauja nebe pirmą kartą, „buvo išties nelengvas žaidimas. Kiti žaidėjai – patyrę „seni vilkai“, pradžia buvo sunkoka. Vėliau atsipalaidavau ir buvo kiek lengviau“. Tad Rokas, „Blitz“ klausimų turnyre 1 taško persvara įveikęs varžovę, pateko į pusfinalį.

20201007_1 20201007_2

Šis žaidimas, derinantis švietimą ir pramogas, reikalauja ne tik žinių, bet ir loginio mąstymo, greitos reakcijos, išradingumo ir sumanumo. Klausimai apima daugybę sričių – vaizduojamąjį meną, kiną, geografiją, biologiją, istoriją, literatūrą, muziką, politologiją, tiksliuosius mokslus, šių dienų pasaulio ir Lietuvos aktualijas, net ir populiariąją kultūrą. Pademonstravęs savo bendrą išsilavinimą, žinias ir gebėjimus, pilietinį smalsumą ir domėjimąsi aktualijomis Rokas Mickus žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ devintų klasių mokinių grupės pusfinalyje užėmė antrąją vietą. Studijoje vyravusi jauki aplinka, draugų ir klasės auklėtojos Rasos Atkočiūnienės palaikymas, šiltas bendravimas ir, žinoma, įgyta patirtis skatina ne tik mąstyti apie žinių gilinimą, bet ir siekti naujų tikslų.

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos informacija

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien658
mod_vvisit_counterVakar3165
mod_vvisit_counterŠią savaitę658
mod_vvisit_counterŠį mėnesį23762