Get Adobe Flash player

Penktadienis – diena, kai visi laukiame pamokų pabaigos ir savaitgalio. Tačiau net 20 Radviliškio Lizdeikos gimnazijos I–IV klasių mokinių šį penktadienį dalyvavo geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Tai jau tradicinis renginys, kurį organizuoja Lietuvos geografijos mokytojų asociacija.

20220131_1 20220131_2 20220131_3 20220131_4

Konkursas vyksta turizmo ADVENTUR parodos metu. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir šiais metais dėl mokinių ir mokytojų saugumo konkursas vyko nuotoliniu būdu iš ADVENTUR parodos. Mokiniams reikėjo atsakyti į 30 eilės tvarka rodomų klausimų, kurie buvo trijų lygių ir vertinami 1, 2 arba 3 taškais. Iš viso mokiniai galėjo surinkti 60 taškų. Klausimai apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką. Lizdeikiečiams sekėsi neblogai. Pirmąją vietą, surinkęs 43 taškus laimėjo Ignius Dumskis iš 2A klasės. Antrąją vietą, surinkę po 35 taškus, pasidalino Domas Aironas Levickas, 2D; Kamilė Vitkutė ir Liepa Šėgždaitė, 2F. Trečiąją vietą, surinkę po 33 taškus, pasidalino Gytis Genevičius, 3A ir Vilius Ulys, 3C.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo konkurse ir sveikiname nugalėtojus!

Geografijos mokytojos Živilė ir Virgilija

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien15
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę15
mod_vvisit_counterŠį mėnesį15