Get Adobe Flash player

20230310_1 Valstybinė lietuvių kalbos komisija kvietė bendruomenes, įstaigas ir organizacijas 2023 m. vasario–kovo mėn. surengti Lietuvių kalbos dienas. 2016 metais prasidėjusi akcija labai greitai paplito po visą Lietuvą ir subūrė daugybę bendruomenių ir žmonių, kuriems svarbi ir įdomi lietuvių kalba, aktuali jos praeitis, dabartis ir ateitis.

Minint šias dienas, visą mėnesį Radviliškio viešojoje bibliotekoje eksponuoti Lizdeikos gimnazijos mokinių ir mokytojų darbai „Lietuvių kalbos spalvos“ ir „Literatūros pamokos“. Tai Laimutės Verbickienės, Jolantos Kvedarienės, Aušros Dilnikaitės parengti kompiuterinės leidybos projektai, prie kurių dirbo įvairių gimnazijos klasių mokiniai.

Pedagogai džiaugiasi prasmingais ir brandžiais gimnazistų darbais bei tiki, kad įgyvendinant tokius projektus stiprinama lietuvių kalbos mokymosi motyvacija, didinamas lietuvių kalbos prestižas.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien304
mod_vvisit_counterVakar581
mod_vvisit_counterŠią savaitę1811
mod_vvisit_counterŠį mėnesį21985