Get Adobe Flash player

Birželio 13 dieną trys autobusai, pilni gimnazijos antrokų, pajudėjo Vilniaus link. Mokiniai išsiruošė į tradicinę, kasmet antrokams organizuojamą išvyką į LR Seimą. Visa programa buvo tiksliai suplanuota istorijos mokytojos Vaidos Jankūnienės ir labai intensyvi. Dalis mokinių viešnagę pradėjo Valstybės pažinimo centre. Iš pradžių jie susipažino su modernia ekspozicija, tada įgytas žinias galėjo pritaikyti protmūšyje.

20230619_1 20230619_2 20230619_3 20230619_4 20230619_5 20230619_6 20230619_7 20230619_8 20230619_9

Į programą buvo įtrauktas ir apsilankymas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Čia svetingai sutiko mūsų žemietis Akademijos viršininko pavaduotojas ugdymui plk. ltn. Eugenijus Lastauskas. Su moksleiviais kalbėtasi ne tik apie stojimo į Akademiją galimybes, bet ir apie būtinybę ugdytis svarbiausias vertybes: meilę ir pagarbą Tėvynei, atsakomybę. Smagu moksleiviams buvo ir pašaudyti.

2R Vilniaus senamiesčio kiemeliuose filmavo savo sukurtas intriguojančias istorijas apie kultūros paveldo objektus. Iš organizatorės Milisentos Misevičiūtės pasiūlytų išsirinko du: Adomą Mickevičių bei Gedimino pilį.

Į Seimą vykome trimis srautais, visoms grupėms buvo organizuota ekskursija po svarbiausias erdves, papasakota įdomių faktų. Taip pat su moksleiviais susitiko ir LR Seimo nariai: Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, Seimo pirmininkės pavaduotojas Paulius Saudargas, Antanas Čepononis, Algirdas Butkevičius. Jie su moksleiviais kalbėjosi apie tai, kaip svarbu išsikelti tikslus, nepritrūkti valios ir ryžto jiems siekti. Politikai atsakė į moksleivių ir mokytojų klausimus.

Gražina Pilypienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja


Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien33
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę33
mod_vvisit_counterŠį mėnesį33