Get Adobe Flash player

UNESCO ASPnet mokyklų tinklo veiklų už 2022/2023 m. m. įvertinimo komisija puikiai įvertino Lizdeikos gimnazijos UNESCO veiklų koordinacinės grupės ir visos bendruomenės veiklas telkiant lizdeikiečius iškeltų uždavinių įgyvendinimui.

20230824_5 20230824_6

Ataskaitoje rašoma: „Radviliškio Lizdeikos gimnaziją galima pavadinti itin aktyvia ir sąmoninga UNESCO mokykla, kur ASPnet temos yra organiškai įsiliejusios į visą mokyklos veiklą. Ypač svarbu, kad gimnazija turi aiškią viziją, kaip susieti UNESCO veiklas su atnaujinamų programų įgyvendinimu ir kitais mokyklos prioritetais.

Lizdeikos gimnazijoje itin ryškus visuminis požiūris į darnumą, kuris reiškiasi keliais aspektais: veikia aktyvi UNESCO veiklų koordinavimo grupė, visiems mokyklos mokytojams teikiama pagalba įgyvendinant UNESCO prioritetus, ryškūs įvykę kultūriniai pokyčiai (pvz., panaikintos šiukšlių dėžės, padidinta aikštelė dviračiams ir kt.), atskleidžiantys priimtus mokyklos bendruomenės susitarimus.

Lizdeikos gimnazijos patirtį skleisti kitoms ASPnet mokykloms, ypač tai, kaip darnus vystymasis, globalus pilietiškumas ir tarpkultūriškumas integruojamas į visą mokyklos gyvenimą, kaip tai siejama su nacionaliniais ir regioniniais švietimo prioritetais.“

Gimnazijos informacija

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien22
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę22
mod_vvisit_counterŠį mėnesį22