Get Adobe Flash player

erasmus Nuo gegužės 27 d. iki birželio 2 d. dvylika Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių kartu su mokytojomis Inga Veberiene ir Ilma Andriušaitiene dalyvavo Erasmus+ projekte Nyderlanduose, Roterdamo mieste. Projektas buvo skirtas ugdyti tvarumą: sužinoti, kodėl tai svarbu, kaip galime patys prisidėti prie tvarumo puoselėjimo, ar galime padaryti bent jau kokį nors pokytį.

20240612_31 20240612_32 20240612_33 20240612_34 20240612_35 20240612_36 20240612_37 20240612_38

Atvykę į Roterdamo Comenius College mokyklą, Lizdeikos gimnazijos mokiniai ir mokytojai susipažino su numatytomis veiklomis ir apžiūrėjo mokyklos pastatą. Kitą dieną mokyklos direktorius pasveikino atvykusius projekto dalyvius ir trumpai papasakojo apie mokyklą. Vėliau Winnie Oussoren, Nyderlandų organizacijos Young Friends of the Earth“ pirmininkė, kalbėjo apie tvarumo galimybes ir ką mes galime padaryti, norėdami keisti mūsų aplinkos dabartinę padėtį. Po įdomių pristatymų mokiniai lankėsi garsiajame pastate „Depot+“, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, pamatė daug gražių įžymių menininkų darbų. Paskutinė dienos veikla vyko „Scrap” dirbtuvėse mokiniai, pasitelkę savo kūrybiškumą, suteikė antrinėms žaliavoms naują gyvenimą.Trečią dieną vyko pamokos apie tvarumą. Vėliau, po pietų, sporto aikštelėje mišrios komandos išbandė tris skirtingus sportinius žaidimus. Vakare mokiniai bei mokytojai skanavo Nyderlandų mokinių tėvų pagamintus desertus. Ketvirtos dienos ryte lietuvaičiai atsisveikino su juos globojusiomis šeimomis ir išvyko apžiūrėti Hagos. Projekto dalyvius sužavėjo Hagos architektūra bei „Mauritshuis“ meno muziejus. Paskutines dvi dienas gimnazistai viešėjo Amsterdamo mieste: aplankytas meno muziejus „Rijksmuseum“, pasivaikščiota po Amsterdamo senamiestį.

Ši kelionė paliko daug įspūdžių ir emocijų, bet svarbiausia – suteikė daug naujų žinių ir kompetencijų.

Violieta Asačiovaitė, 2HG klasės mokinė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien12
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę12
mod_vvisit_counterŠį mėnesį12