Get Adobe Flash player

Mokslo metų pabaigoje Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė turi progą pasidžiaugti metų darbais, svariais akademiniais pasiekimais, sporto laimėjimais, aktyvia mokinių visuomenine veikla. Birželio 17 d. gimnazijoje buvo organizuota Padėkos diena, į kurią susirinko mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, kiti bendruomenės bei miesto organizacijų atstovai. Gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė, teikdama padėkos raštus, išreiškė pagarbą mokinių šeimoms, palaikančioms glaudų ryšį su mokykla ir pasididžiavimą mokinių pasiekimais bei viltį, jog ir kitais metais motyvacija siekti aukštesnių rezultatų tik didės. Be to, Padėkos raštus gimnazijos mokiniams įteikė Radviliškio rajono Trečio amžiaus universiteto rektorė Irena Vaitkienė ir Radviliškio r. ŠSPC suaugusiųjų ir jaunimo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė, padėkojusios gimnazijos mokiniams už visų metų savanorišką veiklą TAU ir pagalbą senjorams.

Be to, šiais metais Padėkos dienos renginys buvo integruotas su tradiciniu gimnazijos renginiu – Žaliuoju vakaru, kurį kasmet organizuoja gimnazijos UNESCO grupė. Ne veltui renginys vyko gimnazijos žaliojoje pievelėje, o žalia spalva, kaip paminėjo UNESCO grupės atstovė, simbolizuoja augimą, harmoniją, šviežumą, vaisingumą bei turi stiprų emocinį susiejimą su saugumu. Na, o gimnazistams žalia spalva turi ypatingą reikšmę, nes ji – gimnazijos uniformos spalva ir kiekvienas gimnazistas, dėvėdami ją turėtų jausti garbę ir pasididžiavimą gimnazijos pasiekimais ir rezultatais. Kiekviena klasė, ruošdamasi renginiui, turėjo pasidabinti žalios spalvos atributika, atsinešti žalio, sveiko maisto, įsitaisyti pievelėje ant žalio pleduko. Klasių pasiruošimą vakarui vertino komisija. Pirmosios vietos nugalėtojais tapo 1RA klasė (auklėtoja Inga Veberienė), antrosios – 1A klasė (auklėtoja Asta Grinevičienė), trečioji vieta atiteko 1R klasei (auklėtoja Sonata Vaitiekūnė) ir mokytojų komandai. Komandoms buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Popietės metu mokiniai sužinojo įdomių faktų apie žalią spalvą, pavyzdžiui, jog žalia spalva yra antroji pagal populiarumą, apie tai, jog žalios spalvos maistas yra vienas sveikiausių, o žmogus, laukdamas žalio šviesoforo signalo prie šviesoforo, praleidžia dvi savo gyvenimo savaites, taip pat susirinkusieji sužinojo, jog tamsiai žalia spalva asocijuojasi su pinigais.

Džiaugsmingą šventės nuotaiką palaikė skambios dainos, šokiai ir žaidimai. O svarbiausia jog visi, susirinkę į renginį, šventė darną su aplinkiniais, gamta ir visu žaliuoju pasauliu.

Mokytoja Svetlana Sluckienė

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien9
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę9
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9