Get Adobe Flash player

Jau ketvirta lizdeikiečių laida dalyvavo VILNIUS TECH nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ veikloje, parengė bei pristatė projektinius darbus duota tema „Ateities miestas: darni gyvenamoji aplinka“ ir „Ateities miestas: darnus pastatas“.

20240703_1

AI platforma mums suteikė šiuolaikinių inžinerinių inovacijų ugdymo turinį, įrankius, kontaktines ir nuotolines konsultacijas, prietaisus.

Pirmų klasių mokiniai, pasirinkę realinį profilį, per matematikos-inžinerijos pamokas, dirbdami komandomis, pasirinktoje srityje atliko projektinius darbus, orientuotus į vertės visuomenei ir sau sukūrimą, – tyrė savo aplinką, rinko duomenis, rengė kūrybinius projektinius darbus, parengė darbų aprašus ir plakatus.

Mokinius konsultavo (nuotoline forma) AI konsultantai – dr. Vilūnė Lapinskienė, prodekanė / docentė, Aplinkos inžinerijos fakultetas / Pastatų energetikos katedra ir prof. dr. Marija Burinskienė, Aplinkos inžinerijos fakultetas / Kelių katedra, Vilniaus Gedimino technikos universitetas – Vilnius Tech.

Dabartiniai ketvirtokai yra pirmoji Ateities inžinerijos laida, todėl jiems pildant stojimų prašymus lamabpo sistemoje siūloma įkelti pažymėjimą. Reikia tikėtis, kad tai mokiniams padės lengviau pasiekti savo tikslų.

Jurgita Caporkienė, matematikos mokytoja

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien9
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę9
mod_vvisit_counterŠį mėnesį9