Get Adobe Flash player

Šį pirmadienį prasidėjo „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, jau ketvirtus metus inicijuojama emocinės paramos telefonu tarnybos „Vaikų linija". „Šia iniciatyva siekiama sutelkti įvairių valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių ir atskirų piliečių pastangas, kad kuo mažiau patyčių būtų mokyklose, darželiuose, darbovietėse ir apskritai viešojoje erdvėje. Suprantama, jog viena savaitė per metus nesumažins šios problemos, tačiau apjungus pastangas ir apie patyčias kalbant kuo plačiau, galime pasiekti didesnio visuomenės narių supratimo“, – renginio metu, vykusio Tolerancijos centre, kalbėjo „Vaikų linijos" vadovas dr. Robertas Povilaitis.

Savaitės maratonas pradėjo renginiu „Veikime kartu“, kuriuo siekiama paskatinti verslą, politikus, žiniasklaidą ir įvairius visuomenės veikėjus palaikyti BE PATYČIŲ kampaniją. Į šį renginį buvo pakviesti dalyvauti mūsų gimnazijos mokiniai Laimonas Stirbys, Rokas Šimkus, mokytoja Jolanta Kvedarienė. Renginyje dalyvavo Švedijos, Norvegijos Karalystės ambasadoriai, JAV ambasados darbuotojai, apie patyčias internete kalbėjo muzikantas Arnoldas Lukošius. Palaikydami gyvenimo be patyčių idėją prie renginio prisideda daininkai Donatas Baumila ir Ingrida Kazlauskaitė. Renginį vedė aktorius ir renginių vedėjas Darius Rakauskas.

Renginio metu buvo apdovanoti Vaikų linijos ir JAV ambasados Lietuvoje rengto konkurso „Tyčiotis Negalima Draugauti“ nugalėtojai. Šiame konkurse, iš 90 pateiktų darbų, lauriatais tapo ir į geriausiųjų filmukų apie patyčias trejetuką pateko Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių sukurtas filmas „7 patarimai, kad iš tavęs nesišaipytų“ (kūrybinė grupė: Mirana Baltrušaitytė, Laimonas Stirbys, Rokas Šimkus, mokytoja Jolanta Kvedarienė).

„Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ metu vyks ir daugybė užsiėmimų gimnazijoje. Lizdeikiečių komanda džiaugiąsi galėjusi sudalyvauti šios savaitės renginių atidarymo maratone ir tikisi iš kiekvieno esančio šalia tolerancijos, šypsenos, draugiškos pagalbos rankos.

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien25
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę25
mod_vvisit_counterŠį mėnesį25