Get Adobe Flash player

Kovo mėnesį vykusioje 51-oje respublikinėje chemijos olimpiadoje devintokų tarpe nugalėtoju tapo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos devintokas Nikita Pavanok. Lizdeikietis šioje olimpiadoje sėkmingai susidorojo su užduotimis ir surinkęs 44,3 balo užėmė pirmąją vietą. N.Pajanok chemijos mokytoja N.Buračienė didžiuojasi žingeidžiu mokiniu.

Pasak Radviliškio Lizdeikos gimnazijos direktoriaus pavaduotojos I.Bajarauskaitės, Radviliškio rajone jau per dvidešimt metų nebuvo mokinių, respublikinėje chemijos olimpiadoje užėmusių pirmąją vietą. Nikita pirmasis radviliškietis , po daugelio metų tapęs geriausiu respublikoje chemijos žinovu devintokų tarpe.

Po chemijos olimpiados N.Pajanok nebuvo kada pailsėti – teko įtemptai ruoštis Respublikinei biologijos olimpiadai. Mokinys laiką leido prie mikroskopo ir konsultacijose su savo biologijos mokytoja L.Semeniukiene. Šioje olimpiadoje Nikita surinko 63,6 balus ir devintokų tarpe užėmė 17 vietą. Pasak L.Semeniukienės, tai neblogas rezultatas – juk šioje olimpiadoje dalyvavo 30 geriausiai biologiją išmanančių devintokų iš visos Lietuvos, o ir uždaviniai buvo labai sunkūs.

N.Pajanok pasakojo, kad jis chemija susidomėjo septintoje klasėje. Artėjant Respublikinei chemijos olimpiadai visas jėgas skyrė konsultacijoms su savo chemijos mokytoja N,Buračiene, daug ir rimtai ruošėsi. Mokinį labiau domina chemija, nes šis mokslas turi įdomių šakų, susijusių su biologija, fizika.

Ar savo ateitį sies su chemijos mokslu, Nikita dar neapsisprendė – pasak jo, tai priklausys nuo rezultatų ateityje.  

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien18
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę18
mod_vvisit_counterŠį mėnesį18