Get Adobe Flash player

Kovo 21 dieną į tradicinį rusų kalbos raiškiojo skaitymo konkursą Šiaulių Romuvos gimnazijoje paminėti Pasaulinę Poezijos dieną susirinko poezijos mylėtojai iš Šiaulių apskrities bendrojo lavinimo mokyklų. Šiais metais renginyje dalyvavo 40 mokinių iš Šiaulių apskrities mokyklų: Radviliškio, Kuršėnų, Joniškio ir Šiaulių. Skaitovų talentą vertino ir išrinko geriausius kompetentinga komisija, kurią sudarė Šiaulių universiteto dėstytojos ir Šiaulių rusų kultūros centro atstovai.

Mūsų gimnazija šiame renginyje dalyvavo pirmą kartą. Raiškiojo skaitymo konkurse jėgas išbandė pirmokės Anastasija Terskich ir Viktorija Vedernikova. Mokines raiškiojo skaitymo konkursui ruošė rusų kalbos mokytojai Larisa Zabenina ir Vincas Marcišauskas. Džiugu, kad merginoms sekėsi gerai. Nors prizinių vietų jos neiškovojo, tačiau už puikų skaitymą apdovanotos padėkos raštais. Atmintyje išliks šiltas ir nuoširdus priėmimas, puikiai praleistas laikas.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien98
mod_vvisit_counterVakar1318
mod_vvisit_counterŠią savaitę7073
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2285