Get Adobe Flash player

Balandžio 28 dieną - sekmadienį, mes buvome pakviesti atstovauti  Lizdeikos gimnazijai Šiaulių universiteto rengiamame „Žyniasvydyje“, kurį televizijos ekranuose pamatysime tik gegužės mėnesio pabaigoje. Mūsų komandą sudarė penki ketvirtokai gimnazistai: Dominykas Dambrauskis, kuris ir buvo komandos kapitonas, Gediminas Kasperavičius, Karolina Burneikaitė, Eivilė Augytė ir Edvinas Palujanskas. Trūko vieno nario, bet ir be jo puikiai pasirodėme. Dalyvavome tam, kad linksmai praleistume laiką ir įrodytume, jog Lizdeikos gimnazijos mokiniai ne iš kelmo spirti.

Filmavimas vyko šiaulių universiteto bibliotekoje. „žyniasvydyje“ dalyvavo šešios komandos, atstovaujančios savo gimnazijoms: Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijai, Šiaulių Romuvos gimnazijai, Šiaulių universiteto gimnazijai, Šiaulių Didždvario gimnazijai, Joniškio Aušros gimnazijai ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijai. Dalyvių komandos buvo padalintos į du pogrupius, kuriuose susitiko po tris komandas. Mes buvome antrame pogrupyje kartu su Šiaulių Romuvos gimnazija ir Šiaulių Didždvario gimnazija.


 iš pradžių buvo filmuojamas apšilimo etapas: dešimt klausimų, kuriuos pateikė Šiaulių universiteto dėstytojai. Šio etapo metu buvo sumuojami taškai, bet mažiausiai surinkusi komanda nebuvo pašalinama, nes tai buvo tik apšilimo žaidimas. Po kavos, arbatos pertraukos, prasidėjo kitas etapas, po kurio mažiausiai taškų surinkusiai komandai teko atsisveikinti su žaidimu ir pamiršti apie finalą.

Pusfinalio ture taip pat buvo pateikiami dešimt klausimų, kuriuos uždavė Šiaulių universiteto bendruomenės nariai: dėstytojai, dekanai, studentai. Aišku, klausimai buvo daug sunkesni  nei apšilimo ture, bet  mes į juos žiūrėjome su šypsenomis. Buvome vienintelė komanda iš visų ten dalyvavusių, kuri viso filmavimo metu buvom itin nuotaikinga ir atsipalaidavusi. Galime pasidžiaugti, kad esame vienintelė ne Šiaulių miesto gimnazija, patekusi į finalą. Šiaulių Romuvos gimnazija atsiliko nuo mūsų dviem taškais, o Šiaulių Didždvario gimnazija mus aplenkė vieno taško persvara. Kad ir likome antri, vis vien esame nugalėtojai, nes patekome į finalą, kuris vyks gegužės 11 dieną. Nekantriai lauksime tos dienos. Juk negali žinoti, gal nušluostysime nosis Šiaulių gimnazijoms ir parsivešime trofėjų į Lizdeikos gimnaziją.

 

Eivilė Augytė, 4c klasė

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien174
mod_vvisit_counterVakar1532
mod_vvisit_counterŠią savaitę3758
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4923