Get Adobe Flash player

Gegužės 10-ą dieną Lizdeikos gimnazijoje buvo minima Judėjimo sveikatos labui diena, kuri tradiciškai minima nuo 2002m. Šios dienos tikslas - propaguoti fizinį aktyvumą, todėl  pasyvūs neliko nei gimnazijos mokytojai, nei mokiniai.

Per ketvirtą ir penktą pamokas visus susirinkusius į aktų salę judėti ragino trečios ir ketvirtos klasės gimnazistės, pristačiusios programas, paruoštas per aerobikos pamokas, vadovaujant aerobikos mokytojai Ritai Dirmeikienei. Iš pradžių pasirodė trečiokės gimnazistės, kurios demonstravo aerobikos žingsnelius ant stepų. Vėliau merginos rodė pratimus su aerobiniais kamuoliais. Paskutiniame pasirodyme dalyvavo visos ketvirtos klasės merginos, lankančios aerobikos pamokas.

Judėjimo šventė tuo nesibaigė. Į Lizdeikos gimnaziją atvykę svečiai iš Šiaulių sporto klubo „Impuls“- zumbos trenerė Jūratė Trafimovienė su grupe pakvietė pašokti zumbą. Visi norintys turėjo puikią galimybę judėti kartu su profesionaliais mokytojais, išmokti naujų judesių bei kartu su programos dalyviais paminėti tarptautinę Judėjimo sveikatos labui dieną. 

Simona Rakauskaitė 3C

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien37
mod_vvisit_counterVakar1532
mod_vvisit_counterŠią savaitę3621
mod_vvisit_counterŠį mėnesį4786