Get Adobe Flash player

Adventas - ramybės, gerumo ir neabejingumo laikotarpis. Visi mes norime būti nustebinti, tačiau ne visuomet patys imamės iniciatyvos padaryti gerą darbą ir pradžiuginti kitus. Lizdeikos gimnazijos mokinių tarybos nariai švenčių proga sumanė įvykdyti porą akcijų iki žiemos atostogų pradžios.

Gruodžio 15 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai nuvyko į Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyrių pas mažuosius mokyklos mokinius ir surengė jiems akciją ,,Dalinkimės gerumu". Susitikimas pradėtas muzikiniu kūriniu, kurį lizdeikietis Karolis Vileikis atliko gitara.

Tuomet mokinių tarybos nariai kartu su vaikais žaidė žaidimus ir šoko. Vaikus džiugino bei kartu su jais žaidė Lizdeikos gimnazijos simbolis Pelėda. Susitikimo metu vaikus aplankė Kalėdų senelis. Jis kartu su pradinukais šoko, vėliau vaikai jam deklamavo eiles  bei dainavo daineles. Už gražius eilėraščius, dainas ir šiltus apkabinimus vaikai nuo Kalėdų senelio gavo mūsų gimnazijos mokinių padovanotus saldainius bei gražias spalvinimo knygutes. Savo akciją gimnazistai baigė daina ,,Sakale, lėk", kurią atliko 1A klasės mokinių duetas.

Gruodžio 23 dieną mokinių tarybos nariai vykdė akciją ,,Padovanok draugui meduolį", kurios metu buvo lankomasi Radviliškio miesto įstaigose norint parodyti dėmesį ir pasveikinti su artėjančiomis šventėmis dirbančius žmones bei pasveikinti praeivius, einančius gatve, buvo dalinami mokinių kepti meduoliai. Iš viso buvo išdalinta apie šimtas gražių ir gardžių namuose keptų meduolių.

                Ugnė Grigoliūtė, 2c kl.  

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Lizdeikos garsai
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien752
mod_vvisit_counterVakar640
mod_vvisit_counterŠią savaitę2311
mod_vvisit_counterŠį mėnesį28127