Get Adobe Flash player

Saulėtą gegužės 11 dienos popietę kartu su keliais mūsų gimnazijos mokiniais vykome į Gražinos pagrindinę mokyklą. Ten ėjome ne šiaip sau. Mus, buvusius Gražinos pagrindinės mokyklos mokinius, pakvietė Gražinos mokyklos taryba.

Susitikimas vyko naujai įrengtame mokyklos muziejuje. Mus pasitiko gausus būrys mokyklos tarybos narių, tarybos koordinatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Sedelskienė ir lietuvių kalbos mokytoja Diana Skvarnavičienė.  Neilgai trukus pradėjome susitikimą: dalinomės atsiminimais apie mūsų buvusią mokyklą, taip pat išsakėme savo nuomones apie mokyklų panašumus ir skirtumus. Vėliau atsakinėjome į mokyklos šeimininkų klausimus, susijusius su kokybišku darbu komandoje, teisingu mokyklos problemų sprendimo būdų pasirinkimu.

Susitikimas neprailgo, buvo įdomu dalintis prisiminimas, įspūdžiais jaukioje ir šypsenų sušildytoje aplinkoje. Net nepajutome, kaip prabėgo laikas. Galų gale baigiantis susitikimui, pažadėjome dar ne sykį sugrįžti į Gražinos pagrindinę mokyklą. Įamžinę šią akimirką  bendroje fotografijoje, išėjome kupini nostalgiškų prisiminimų.

Norime padėkoti Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniams už šiltą ir jaukų priėmimą bei mokyklos mokytojoms už pastangas inicijuojant susitikimą. Tikimės, kad toks buvusių ir dabartinių Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių susitikimas nebus paskutinis bei taps tradicija.  Iki kitų susitikimų!

 

Ugnė Grigoliūtė 2C

 

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien337
mod_vvisit_counterVakar581
mod_vvisit_counterŠią savaitę1844
mod_vvisit_counterŠį mėnesį22018