Get Adobe Flash player

Gražina Pilypienė, pirmininkė

Nariai:

Sandra Karenauskienė, lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė;

Jurgita Caporkienė, tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Vaida Jankūnienė, socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Nijolė Buračienė, gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė;

Ilma Andriušaitienė, menų metodinės grupės pirmininkė;

Nijolė Andrušaitytė, fizinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;

Ana Savickienė, klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė;

Sonata Vaitiekūnė, suaugusiųjų mokymo metodinės grupės pirmininkė;

Svetlana Sluckienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė.

Pirmininkė Ilma Andriušaitienė

Nariai:

Rasa Atkočiūnienė, Aušra Dilnikaitė, Alma Krivickienė, Evaldas Vaikasas, Naglis Vilbikas.

Pirmininkė Nijolė Buračienė

Nariai:

Daiva Krištopaitė-Larina, Lionė Semeniukienė, Asta Šmukštienė, Audrius Karmonas, Romas Povilianskas.

Pirmininkė Sandra Karenauskienė

Nariai:

Gitana Abromikienė, Gintauta Dauneckytė, Alvydė Panova, Jurgita Plukienė, Gražina Pilypienė, Rita Šimkuvienė, Laima Verbickienė, Valia Kondrotenko.

Pirmininkė Vaida Jankūnienė

Nariai:

Danutė Bitytė, Augustinas Dainys, Virgilija Gustienė, Živilė Laurutienė, Laima Maminskienė, Ana Savickienė, Vladas Vaidžiulis, Inga Zabulienė.

Pirmininkė Nijolė Andrušaitytė

Nariai:

Žydrius Burneika, Robertas Škėma, Rita Dirmeikienė.

Pirmininkė Ana Savickienė

Nariai:

Nijolė Andrušaitytė, Nijolė Buračienė, Žydrius Burneika, Jurgita Caporkienė, Gintauta Dauneckytė, Laima Duglas, Asta Grinevičienė, Sandra Karenauskienė, Rasa Atkočiūnienė, Žydra Musvicienė, Alvydė Panova, Gražina Pilypienė, Jurgita Plukienė, Lionė Semeniukienė, Inga Zabulienė, Rita Šimkuvienė, Gitana Vaičiulienė, Sonata Vaitiekūnė, Inga Veberienė, Laima Verbickienė, Gitana Abromikienė, Virgilija Gustienė, Rima Grėbliūnienė, Svetlana Sluckienė.


Pirmininkė Svetlana Sluckienė

Nariai:

Rasa Remeikienė, Rima Tarbūnienė, Skirmantė Petraitienė, Inga Veberienė, Ramunė Mackevičienė, Vaida Domeikienė, Virginijus Plukas, Asta Grinevičienė, Giedra Urbonienė, Nida Urbonavičienė.


Pirmininkė Jurgita Caporkienė


Nariai:


Laima Duglas, Laimutė Indilienė, Rima Grėbliūnienė, Sonata Vaitiekūnė, Jolanta Kvedarienė, Gitana Vaičiulienė, Arvydas Kavaliauskas, Židrūna Onaitienė, Alvaidas Plukas, Rūta Nekrašienė.

Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
MEPA projektas
Reklaminis skydelis
PRANCŪZŲ INSTITUTAS
Reklaminis skydelis
Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Nordplus
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien99
mod_vvisit_counterVakar1318
mod_vvisit_counterŠią savaitę7074
mod_vvisit_counterŠį mėnesį2286