Olimpiada, konkursas, varžybos
|
Mokinio vardas, pavardė
|
Pasiekimas
|
Mokinį ruošęs mokytojas
|
Respublikinių ir apskrities olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai
|
Konkursas Euroscola
|
Julija Sabulytė, 4A kl.,
Ema Paurautė, 4C kl.,
Rugilė Šaulianskaitė,
4A kl.,
Domantas Skripkauskas,
4E kl.,
Eimantas Razmus, 4A kl.,
Kernius Petraitis, 4A kl.
|
Nugalėtoja
Prizas kelionė į Strasbūrą.
|
Ana Savickienė
|
Respublikos mokinių rašinių konkursas „Mano miesto paslaptis“
|
Viktorija Jenciūtė, 4B kl.
|
Laureatė
|
Gintauta Dauneckytė
|
Šiaulių apskrities atviras dvejetų teniso turnyras
|
Tomas Vyšniauskas,
4E kl.
Saulius Andriušaitis, treneris
|
Nugalėtojai
|
Saulius Andriušaitis
|
Lietuvos mokinių fotografijų konkursas „Čiurlionis įkvėpia atrasti“
|
Aušrinė Ivoškutė, 4D kl.
|
Laureatė
|
Jolanta Kvedarienė
|
Lietuvos mokinių filmų kūrimo konkursas „Mėgstamiausias dalykas mokykloje“
|
Edvinas Lukošiūnas,
2C kl.
|
Nominantas
|
Jolanta Kvedarienė
|
Projektas „Rūšiuojame kitaip“. Idėjų konkursas.
|
3B kl. kolektyvas
|
Originalios idėjos nominacija, II vieta
|
Jolanta Kvedarienė
|
Paminkliniai akmenys menantys Lietuvos įvykius
|
Faustas Norvaiša, 4B kl.
|
I vieta
|
Laimutė Vervickienė
Ana Savickienė
|
Bėgimo varžybos „Graužikai – Kelmė“
|
Vilmantė Staškūnaitė 3E kl.
|
I vieta
|
Nijolė Andrušaitytė
|
LMNŠC konkursas „Tautos dvasios beieškant“
|
Mokytojų ir mokinių komanda
|
III vieta
|
Jolanta Kvedarienė
Laimutė Verbickienė
Gintauta Dauneckytė
|
Rajoninių olimpiadų, konkursų prizininkai
|
|
Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 9-10 kl.
|
Vaiva Pakštaitė, 1B kl.
|
I vieta
|
Giedra Urbonienė
|
Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 11-12 kl.
|
Lorena Masliankaitė,
3C kl.
|
I vieta
|
Skirmantė Petraitienė
|
Vertėjų konkursas Anglų k. grupė 11-12 kl.
|
Dovilė Banaitytė, 4D kl.
|
II vieta
|
Žana Bareikienė
|
Vertėjų konkursas Rusų k. grupė 9 -10 kl. (II užs. k.)
|
Andrėjua Astafejevas,
1A kl.
|
III vieta
|
Janina Demčenko
|
Vertėjų konkursas Rusų k. grupė r 11-12 kl. (II užs. k.)
|
Viktorija Vedernikova,
4D kl.
|
I vieta
|
Vincas Marcišauskas
|
Vertėjų konkursas Prancūzų k. grupė 9 -12 kl. (II už. K.)
|
Rūta Šaulianskaitė,
3B kl.
|
I vieta
|
Loreta Brobaitienė
|
Rajono mokinių muzikos olimpiada
|
Faustas Norvaiša, 4B kl.
|
III vieta
|
Inesa Ganžuraitė
|
Knygų skirtuko konkursas
|
Karolina Titaitytė, 2A kl.
|
I vieta
|
Jolanta Kvedarienė
|
Eglutė Jurgaitytė, 2C kl.
|
III vieta
|
Sportinių varžybų nugalėtojai
|
Radviliškio bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Švediška estafetė, skirta Tarptautinei dienai
|
Merginų komanda:
V. Stašauskaitė 3E kl.,
G. Lukošaitytė 3D kl.,
G. Morkytė 2D kl.,
R. Petrauskaitė 2D kl.
|
I vieta
|
Nijolė Andrušaitytė
Žydrius Burneika
Robertas Škėma
|
Vaikinų komanda:
D. Burneika
3D kl.,
L. Skeberdis
4B kl.,
P. Gališanskas 4B kl.,
M. Jankaitis
4C kl.
|
II vieta
|
Nijolė Andrušaitytė
Žydrius Burneika
Robertas Škėma
|
Šiaulių jaunių ir jaunimo taurės varžybos
|
Gretė Lukošaitytė,
3D kl.
|
III vieta
|
Vladimiras Novikovas,
Nijolė Andrušaitytė
|
Rajono mokyklų sportiškiausios mokyklos konkursas |
|
III vieta
|
Visi kūno kultūros mokytojai
|
Lietuvos laisvųjų imtynių jaunių sporto žaidynės |
Kornelijus Stulginskas, 3B kl.
Rokas Sluckus, 3B kl
|
Čempionas
III vieta
|
Justinas Kvietelaitis
|