Get Adobe Flash player
Knygos yra mokytojai, kurie moko be lazdų ir rykščių, be riksmo ir pykčio, be dovanų ir pinigų. Kada tik ateitum – nemiega, ko tik paklaustum – neslepia, jei suklysti – nemurma, jei nežinai – nesišaipo. O knygos, jūs vienintelės esate dosnios ir laisvos, jūs duodate visiems prašantiems ir išlaisvinate visus ištikimai jums tarnaujančius. Richard de Bury (2001)

 

MISIJA

Mokyklos biblioteka teikia mokymosi paslaugas, knygas ir išteklius, kurie įgalina visus mokyklos bendruomenės narius kritiškai mąstyti ir efektyviai naudotis informacija visų tipų laikmenose ir formatuose. Mokyklos biblioteka yra platesnio bibliotekų ir informacijos tinklo grandis sutinkamai su UNESCO Viešųjų bibliotekų manifeste išreikštais principais.

 

APIE BIBLIOTEKĄ

Gimnazijos biblioteka per savo gyvavimo metus šioje mokykloje patalpas pakeitė 2 kartus. Iki 2007 m. ji buvo įsikūrusi 3 aukšte prie aktų salės. Dabar biblioteka ir skaitykla gali pasidžiaugti šviesiomis, atnaujintomis patalpomis. Keitėsi bibliotekos fondas, modernėjo kompiuterinė įranga, o kartu su visais pokyčiais kito ir bibliotekos funkcijos, darbo pobūdis, bet visada išliko svarbiausia nuostata – dalyvauti ugdymo procese, padėti skaitytojams susigaudyti ir nepasiklysti informacijos gausoje, surasti kuriančius mokyklos bendruomenės narius, supažindinti su jų pomėgiais ir darbais bendruomenę, priminti parodomis įžymių žmonių ir įvykių datas.

Bibliotekininkės vadovaujasi penkiais įžymaus indų bibliotekininko ir dokumentalisto Š. R. Ranganatano dėsniais:

♦ Knygos turi būti naudojamos.

♦ Kiekvienam skaitytojui – jo knygą.

♦ Kiekvienai knygai – jos skaitytoją.

♦ Taupyti skaitytojo laiką.

♦ Biblioteka – kintantis organizmas.

Patyčių dėžutė
Reklaminis skydelis
Kuriame Lietuvos ateitį
Reklaminis skydelis
FR
Reklaminis skydelis
Elektroninis dienynas
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ką pirmiausia reikėtų daryti, kad gerėtų Tavo mokymosi pasiekimai?
 
LAMA BPO
Reklaminis skydelis
Jaunimo linija
Reklaminis skydelis
Mukis
Reklaminis skydelis
Lankytojai
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien23
mod_vvisit_counterVakar0
mod_vvisit_counterŠią savaitę23
mod_vvisit_counterŠį mėnesį23