Lizdeikos gimnazijos 2B klasės 15 mokinių (Adrija Iljinaitė, Gustė Onaitytė, Emilija Laurutytė, Emilijus Pocius, Gabrielė Puklytė, Matas Sipavičius, Matas Steponavičius, Meda Armonaitė, Miglė Zoltnerytė, Rusnė Rupšytė, Tauras Mickus, Ugnė Šidlauskaitė, Upyna Bloškytė, Urtė Beržinskaitė, Vilius Valavičius) respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse „Kas man yra ekologija“ užėmė 3 vietą. Mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Laimutės Verbickienės ir informatikos mokytojos Jolantos Kvedarienės, parengė kūrybinį darbą „Žemė mūsų namai“. Pagal mokytojos L. Verbickienės pateiktas nuotraukas mokiniai kūrė miniatiūras, vaizdelius, impresijas, susijusias su ekologija, gamtos išsaugojimu, meile žemei ir t. t. Grįžus į mokyklą, mokinių lauks prizai.
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.