DĖL ATLIEKŲ SURINKIMO PAGAL PROJEKTĄ
„MES RŪŠIUOJAM“
Lapkričio 15, 18 dienomis atneškite ir paraginkite kitus atnešti nebenaudojamą buitinę techniką (šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, indaploves, televizorius, spausdintuvus, kompiuterius, kitus smulkius prietaisus) į Lizdeikos gimnaziją. Atliekas padėkite sandėlyje pas meistrus rūsyje.
Ačiū, kad prisidedate prie aplinkos išsaugojimo.

Organizatoriai
Mokytojos Jurgita Caporkienė ir Rima Grėbliūnienė