Menu Close

Atliekų surinkimas

DĖL ATLIEKŲ SURINKIMO PAGAL PROJEKTĄ

„MES RŪŠIUOJAM“

Lapkričio 15, 18 dienomis atneškite ir paraginkite kitus atnešti nebenaudojamą buitinę techniką (šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, indaploves, televizorius, spausdintuvus, kompiuterius, kitus smulkius prietaisus) į Lizdeikos gimnaziją. Atliekas padėkite sandėlyje pas meistrus rūsyje. 

Ačiū, kad prisidedate prie aplinkos išsaugojimo.

alt

Organizatoriai

Mokytojos Jurgita Caporkienė ir Rima Grėbliūnienė

Skip to content