Radviliškio Lizdeikos gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro mokytojai ir mokiniai rugsėjo 19 dieną ėjo „Atminties keliu“. Masinių žudynių vietoje Durpyno miške kūrybinio rašymo būrelio „Rašom+“ nariai skaitė savo kūrybą apie Holokaustą, kvietė pamąstyti, kodėl žmogus virsta žvėrimi.
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.