Menu Close

Bendrumo akcija „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui”

Šia Kalėdine bendrumo akcija siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad vienišumas — rimta  problema, glaudžiai susijusi su kitomis opiomis socialinėmis, psichikos sveikatos problemomis — liūdesiu, depresija.

Kalėdų dvasia yra priminimas mums, kad turime surasti laiko kitiems, atsigręžtume į tuos, kuriems reikia mūsų dėmesio…

Jau kelinti metai gimnazijos psichologė B.Varnienė organizuoja Kalėdinę bendrumo akciją „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui”. Akcijos dalyviais kviečiami tapti visi gimnazijos bendruomenės nariai. Prisidėti gali kiekvienas savo sukurtu kalėdiniu atviruku – sveikinimu.

Šių metų gruodžio 19 dieną gimnazijos moksleiviai apsilankė Radviliškio miesto ligoninės slaugos skyriuje, susitiko ir pabendravo su ligoninės personalu, aplankė besigydančiuosius bei padovanojo kalėdinius atvirukus šv. Kalėdas ligoninėje sutinkantiems senyviems žmonėms. 

Skip to content