Po ilgos pertraukos 1a klasės mokiniai ir vėl turėjo galimybę virtualiai susitikti su draugais iš už Atlanto, Torreón miesto gimnazijos. Šį kartą buvome pasiruošę pristatymus apie savo tautą ir tradicijas. Turėjome tiek daug visko vieni kitiems papasakoti, jog neužteko vienos pamokos, todėl bendravome du pirmadienius iš eilės. Draugus iš Torreón miesto supažindinome su Kauno krepšinio komanda „Žalgiriu“, lietuviškomis dainomis ir nacionaliniais patiekalais. Labai nustebino meksikiečių noras išmokti kuo daugiau naujų lietuviškų žodžių. Buvo įdomu surasti abiejų tautų kultūrinius skirtumus, sužinoti apie Meksikos nacionalines šventes ir maistą. Pamokai einant į pabaigą, vieni kitiems palinkėjome sėkmės, atsisveikinome ir padėkojome už beveik metus trukusią draugystę. Dėkojame mokytojams Rasai Remeikienei ir Antonio Talamantes už pagalbą ieškant draugų visame pasaulyje.




Ūla Jakaitytė, 1a