AKCIJA ,,GERA BŪTI GERU”
Lizdeikos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Maltos ordino organizuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“.
Mūsų idėjos padėjėja – „Gera būti geru“.
Numatyta, kad lapkričio 27 ir gruodžio 4, 10, 18 dienomis 4 ilgosios pertraukos metu pirmo aukšto koridoriuje veiks baras „VITAMINAS“.
Kviečiame visus paragauti vaisių, pasmaguriauti vaisinių pyragų ir atsigaivinti šviežiomis sultimis.
Akcijos metu surinktos ir paaukotos lėšos bus skirtos
- gimnazijos mokiniams-našlaičiams remti;
- Radviliškio miesto vienišiems senoliam šelpti;
- Prisidėti prie Maltos ordino veiklos „MALTIEČIŲ SRIUBA“.
Organizatoriai