Menu Close

Gera būti geru

AKCIJA ,,GERA BŪTI GERU”

Lizdeikos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Maltos ordino organizuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“.

Mūsų idėjos padėjėja –  „Gera būti geru“.

Numatyta, kad lapkričio 27 ir gruodžio 4, 10, 18 dienomis 4 ilgosios  pertraukos metu pirmo aukšto  koridoriuje veiks baras „VITAMINAS“.

Kviečiame visus paragauti vaisių, pasmaguriauti vaisinių pyragų ir atsigaivinti šviežiomis sultimis.

 

Akcijos metu surinktos ir paaukotos lėšos bus skirtos

  • gimnazijos mokiniams-našlaičiams remti;
  • Radviliškio miesto vienišiems senoliam šelpti;
  • Prisidėti prie Maltos ordino veiklos  „MALTIEČIŲ SRIUBA“.

Organizatoriai

Skip to content