1a klasės pirmoji anglų kalbos grupė draugauja su Meksikos Toreono miesto gimnazijos mokiniais. Mes rašėme laiškus vieni kitiems apie save, pomėgius, savo mokyklą, šeimas, siuntėme kalėdinius atvirukus draugams į Meksiką. Šią savaitę mokytojas Antonio Talamantes pakvietė mus dalyvauti integruotoje anglų kalbos ir geografijos pamokoje Zoom platformoje. Geografijos mokytoja Virgilija Gustienė ir anglų kalbos mokytoja Rasa Remeikienė konsultavo mus apie tai, kokią informaciją geriausia pristatyti meksikiečiams. Kiekvienas mokinys paruošė po dvi skaidres skirtingomis temomis ir šią informaciją skaitė pamokos metu. Meksikiečiai turėjo atsakyti į dešimt klausimų apie Lietuvą,o mes apie Meksiką. Toreoniečiai panoro išmokti tarti žodį Radviliškis,o mes sužinojome Toreono pavadinimo kilmę ir apie jų tradicijas. Meksikiečiai palinkėjo mums išlikti tvirtiems šiuo sunkiu laikotarpiu.
Pakvietę vieni kitus atvykti į svečius, mokiniai ir mokytojai išsiskyrėme su viltimi ir dideliu noru pakartoti tokias pamokas ateityje dar ne kartą.
Kaip gera turėti draugų.
1a klasės mokinė Ūla Jakaitytė