Šiemet Kaunas įgyvendina visam Lietuvos jaunimui skirtą inovatyvų projektą „Kaunastic VR“. Mūsų gimnazijai pasisekė – patekome tarp projekto dalyvių ir balandžio 3 d. gimnaziją aplankė išmanus keliaujantis stendas. Specialiai projektui „Kaunastic VR“ sukurtame sunkvežimyje įrengtose virtualios realybės stotelėse gimnazistai išbandė virtualios realybės akinius ir persikėlė į įdomiausias Kauno vietas bei renginius – nuo „Žalgirio“ rungtynių ar šokio teatro „Aura“ pasirodymo iki gatvės meno Kiemo galerijoje bei kitų išskirtinių Kauno vietų. Gimnazistai liko sužavėti ne tik puikiu pristatymu, naujomis virtualios realybės technologijomis, bet ir prisiminimo dovanėlėmis – kuprinėmis, marškinėliais, džemperiais, ženkliukus ir kt. Tai išskirtinė patirtis, kuri tikrai paliko kiekvienam neišdildomą įspūdį.

