Spalio 25 dieną Kauno Maironio muziejuje vyko tradicinis Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas. Dvi Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinės – Gytė Pocevičiūtė (2R) ir Aistė Asačiovaitė (3S1) tapo konkurso laureatėmis. Gimnazistes konkursui paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Jurga Plukienė.


