Spalio 23-24 d. vyko Šiaulių jaunių ir jaunimo taurės varžybos, kuriose dalyvavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos atstovė Gretė Lukošaitytė, kuri jaunimo grupėje startavo kartu su Šiaulių lengvosios atletikos sporto mokyklos sportininku Dominyku Čekanausku. Šiemet daugiakovės varžybos buvo vykdomos poromis. Merginos dalyvavo lengvosios atletikos penkiakovės, o vaikinai septynkovės varžybose. Abiejų dalyvių taškai buvo sumuojami. Gretė su Dominyku surinko 6136 taškus ir iškovojo trečiąją vietą. O šuolio į tolį rungtyje nušokusi 506 cm. ir 60 m. b/b nubėgusi per 10,43 s. pagerino gimnazijos rekordus.
V. Novikovas ir N. Andrušaitytė