Menu Close

Lizdeikiečių teniso pergalė

Dvyliktokas lizdeikietis Tomas Vyšniauskas poroje su treneriu Sauliumi Andriušaičiu tapo dvejetų teniso turnyro, vykusio Šiauliuose, nugalėtojais. Turnyras vyko visą vasarą. Jame dalyvavo dvidešimt aštuonios tenisininkų poros.  Laimėję du svarbius susitikimus Tomas su Sauliumi pateko į stipriausią grupę ir čia žaidė devynis susitikimus. Po trijų pralaimėjimų sekė šešios pergalės grupėje, pergalė pusfinalyje ir pergalė finale. Tomui tai buvo neįkainojama patirtis, nes teko kautis su vyresniais varžovais, susitikimai trukdavo po tris ir daugiau valandų, tačiau visi sunkumai buvo įveikti. Linkime Tomui ir jo treneriui gerų  rezultatų ir ateityje.

Skip to content