Menu Close

LIZDEIKIEČIAI MOKĖSI BENDRAUTI

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas iš ES struktūrų fondo projekto „Sveikatos skatinimas Radviliškio rajone“ programą „Vaikų sveikatos raštingumo gerinimo, skatinant vaikų sveikatos gyvensenos nuostatų ugdymas“, lapkričio 19 d. turėjo užsiėmimą „Emocinė sveikata – fizinės sveikatos pagrindas“. Užsiėmimą vedė asociacijos „Trinus“ lektorius Andrius Katarskis. Lizdeikos gimnazijoje galimybę dalyvauti šiuose užsiėmimuose turėjo 2E klasė. Užsiėmimo metu buvo siekiama stiprinti mokyklinio amžiaus vaikų psichinę ir emocinę sveikatą, padėti klasės mokiniams geriau susipažinti, mokytis kalbėti tarpusavyje bei ugdyti vaikų atsakomybės už save suvokimą, pakantumo kito žmogaus nuomonei, mažinti patyčių, smurto riziką. Mokiniai ir lektorius mano, kad užsiėmimo metu pavyko užmegzti artimesnį ryšį su bendraklasiais, nors pradžioje buvo sunkumų formuojant savo nuomonę ir jai atstovaujant.

20191125_120191125_220191125_320191125_420191125_520191125_6

Vaizdo fragmentas

Sveikatos priežiūros specialistė Gražina Žiaunienė

Skip to content