Prieš didžiąsias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius metus – vieni kitiems linkime laimės, sėkmės.
Savo mokytojams laimės bei svajonių išsipildymo linkėjo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai.
Savo linkėjimus jie perdavė šokiu, daina, nuoširdžiu žodžiu. Mokiniai sako pastebėję, kaip suspindi mokytojų akys išgirdus teisingą mokinio atsakymą į užduotą klausimą. Mokiniai linkėjo, kad mokytojų akys spindėtų kuo dažniau, kad pildytųsi visos svajonės.
Po pasveikinimo mokytojai pavaišinti kava, pyragu.