Menu Close

NAUJAS PROJEKTAS „FOTOMOKYKLA“

Rugsėjo 21 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko pirmasis Viešosios bibliotekos naujo projekto „Fotomokykla“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė, susitikimas. Edukacinius užsiėmimus „Fotografo asistentas“ ir „Mėlyni saulės atvirukai“ vedė Šiaulių „Aušros“ muziejaus Fotografijos skyriaus darbuotojai. Šiose edukacijose dalyvavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos Vizualinių menų studijos mokiniai kartu su IT mokytoja Jolanta Kvedariene.

20230921_220230921_320230921_420230921_520230921_6

Skip to content