Mokykloms baigiant mokslo metus Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su visais dėkoja nuostabiems mokytojams ir mokyklų bendruomenėms už jų darbą karantino metu, linki gražios vasaros ir daug šypsenų!
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.
