2012 m. sausio 11 d. Radviliškio sporto arenoje vyko rajono mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos. Varžybose galėjo dalyvauti devintokai. Lizdeikos gimnazijai atstovavo pirmokai gimnazistai: D.Čiornas, K.Zakas, A.Nefas, O.Plunksna, B.Beresnevičius, L.Bakanavičius, T.Liutkus, M.Bardauskas, D.Dobrovolskis, E.Žiaunys, S.Jacinkevičius, M.Liorentas.
Pirmosiose rungtynėse lizdeikiečiai gan nesunkiai nugalėjo Gražinos mokyklos pirmąją komandą. Antrose rungtynėse Gražinos antroji komanda pirmąjį setą lizdeikiečiams pralaimėjo, antrąjį setą netikėtai laimėjo. Trečią setą lizdeikiečiai laimėjo.
Trečios rungtynės žaistos su Vaižganto gimnazija. Pirmąjį setą lizdeikiečiai laimėjo 25:23. Antras setas pralaimėtas 23:25. Trečiame sete abi komandos žaidė puikiai. Kai rezultatas buvo 24:24 kamuolį turėjo lizdeikiečiai, tačiau nesėkmingai servavo ir vaižgantiečiai pelnė pergalingus taškus.
Ketvirtas rungtynes lizdeikiečiai žaidė su Šeduvos gimnazijos sportininkais. Pirmą setą laimėjo šeduviai, antrą setą laimėjo lizdeikiečiai ir tik trečio seto pabaigoje lizdeikiečiai, įgiję 3 taškų persvarą, laimėjo.
Lizdeikiečiai varžybose laimėjo antrą vietą. Šaunuoliai!!! Puikiai varžybose žaidė Benas, Dovydas, Kristijonas, Simonas, Lukas, Modestas, Ovidijus, Domantas, Tautvydas, Armandas.