DĖL ATLIEKŲ SURINKIMO PAGAL PROJEKTĄ
„MES RŪŠIUOJAM“

Vasario 26-28 ir kovo 3- 5 dienomis atneškite ir paraginkite kitus atnešti nebenaudojamą buitinę techniką(šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, indaploves, televizorius, spausdintuvus, kompiuterius, kitus smulkius prietaisus) į Lizdeikos gimnaziją. Atliekas padėkite sandėlyje pas meistrus rūsyje.
Ačiū, kad prisidedate prie aplinkos išsaugojimo.
Organizatoriai
Mokytojos Jurgita Caporkienė ir Rima Grėbliūnienė