2022 m. vasario 8 d., antradienį, švenčiama saugesnio interneto diena. Ši diena įvairiais renginiais pažymima visame pasaulyje, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinant saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.
Siekiant paminėti šią dieną, Lietuvoje vasario 7–13 d. skelbiama Saugesnio interneto savaitė, kurios metu Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 3 gimnazinių klasių mokiniai dalijasi savo, savo draugų, artimųjų istorijomis Saugaus interneto tema.