Menu Close

TAIP GIMSTA TIKRAS KOLEKTYVAS


Naujų Lizdeikos gimnazijos mokinių krikštynos – prasminga lizdeikiečių tradicija, todėl ir šiemet rugsėjo 18 dienos vakarą spinduliuodami gera nuotaika suaugusiųjų klasių mokiniai susirinko auklėtojos kabinete, kur juos pasitiko Lizdeikos gimnazijos simboliai – pelėdžiukas Lizdeika ir vaidilutė. Pirmiausia mokiniai turėjo išmokti bei sugiedoti gimnazijos himną, vėliau privalėjo teisingai atsakyti į klausimus, susijusius su gimnazijos istorija. Atlikę paruoštas užduotis mokiniai buvo supažindinti su jaukia mokyklos aplinka. Trečiojo gimnazijos aukšto fojė įrengtame simbolinių pelėdžiukų stende mokiniai skaičiavo, kiek jų iš viso jame sutupdyta. Lauke aplankę Lizdeikos Žynio skulptūrą ir linksmai žąsele apėję aplink Žynį, mokiniai simboliškai prisiekė būti stropūs ir darbštūs. Pokalbyje su gimnazijos direktore Ina Bajarauskaite buvo pasidalinta savo įspūdžiais ir viltimis, kurios atvedė suaugusius žmones į mokyklinį suolą. Mokiniai, maloniai bendraudami, prižadėjo direktorei, jog kiekvieną šaltą rudens ir žiemos vakarą vaišins ją puodeliu kavos. Susipažinę su gimnazija mokiniai, lydimi pelėdžiuko ir vaidilutės, grįžo į klasę, kurioje jų laukė auklėtojos paruošta staigmena – skanėstai. Paragavę jų mokiniai suprato, ką reiškia posakis „Mokslo šaknys karčios, o vaisiai saldūs“. Džiaugiamės, kad susirinkusieji buvo nusiteikę žaismingai, nes visi supratome, kad krikštynos – mokyklinio gyvenimo dalis, tad pasimėgavome ir pasidžiaugėme iš širdies. Nuotaikingos ir įsimintinos suaugusiųjų klasių mokinių krikštynos sujungia visus į bendrą ir draugišką kolektyvą.

Lizdeikos gimnazijos mokytoja Sonata Vaitiekūnė

817_1817_2817_3817_4

Skip to content