Menu Close

TREČIOKAI GIMNAZISTAI KOVĖSI PROTŲ MŪŠYJE

Birželio 11d. trečiokai gimnazistai į klasės valandėlę rinkosi aktų salėje. Čia vyko Protų mūšis, kuriame susikovė 6 komandos, sudarytos iš 6 narių. Išradingais pavadinimais nustebinę trečiokai buvo nusiteikę rimtai, nes ir užduotys buvo nelengvos. Protmūšį vedė jau auditorijos valdymo meną ne kartą išbandęs 3B klasės mokinys Arnas Česas. Trečiokai turėjo įveikti tris turus. Klausimai apėmė visas mokslo sritis: chemiją, fiziką, biologiją, matematika, informacines technologijas, astronomiją, mediciną, istoriją, architektūrą, geologiją, muziką, literatūrą. Komandoms atsakyti į klausimus buvo duotas ribotas laikas, todėl jų nariai turėjo susikaupti, atidžiai klausytis, gebėti išreikšti vieningą komandos nuomonę ir ją užrašyti. Netrūko geros nuotaikos ir įvairių emocijų. Protmūšio komandas palaikė klasių auklėtojai ir bendraklasiai. Į renginį buvo kviečiami ir tėvai, tačiau darbai ir alinantis karštis, matyt, sutrukdė dalyvauti. Džiugu, kad visos trečiokų komandos stengėsi kuo geriau atsakyti į klausimus, o jei ir nežinojo, pasibaigus visiems turams išgirdo atsakymus ir praplėtė savo žinias. Rezultatus skaičiavusi komisija paskelbė, kad geriausiai pasirodė 3D kl. „Klevo“ komanda, antrąją vietą iškovojo 3A kl. „Kibiro“ komanda, o trečioje vietoje liko 3 kl. „Gelinis lakavimas“.

Trečiokų auklėtojai

314_1314_2314_3314_4314_5

Skip to content