Š. m. balandžio 30 d. Šeduvos gimnazijoje vyko rajono mokyklų virvės traukimo varžybos. Į šias varžybas suvažiavo net 10 komandų iš įvairių rajono mokyklų. Kaimo mokyklų grupėje dalyvavo 5 komandos. Miesto mokyklų grupėje buvo užregistruotos taip pat 5 komandos. Daugiausia dalyvių užregistravo Šeduvos gimnazija.
Lizdeikos gimnazijai atstovavo 1-2 klasių mokiniai. Mūsų komanda varžėsi su Vaižganto gimnazija ir dviejuose traukimuose ją nugalėjo, po to jėgas bandė su Šeduvos 3-ąja komanda ir taip pat ją nugalėjo, kiek sunkiau sekėsi su 2-ąja Šeduvos komanda, kur buvo pasidalinta po pergale. Susitikus su Šeduvos gimnazijos 1-ąja komanda, mūsiškiai pralaimėjo ir surinkę 7 taškus užėmė garbingą antrąją vietą.
Komandai atstovavo ir gimnazijos garbę gynė šie mokiniai: Bardauskas M, Vaišvila D, Olišauskas R, Liorentas T, Čiornas D, Zagurskaitė F, Petrauskaitė G, Kuncevičiūtė J, Šidlauskas T, Dobrovolskis D, Jaznas D.
![]() |
![]() |
![]() |


