Gimnazistų taryba yra demokratiškai išrinkta mokinių savivaldos institucija gimnazijoje. Gimnazistų Taryba siekia suvienyti gimnazijos moksleivius bendrai veiklai, skatinti aktyviai dalyvauti gimnazijos gyvenime – rengiant renginius, akcijas.
Ji organizuoja renginius mokinių laisvalaikiui užimti bei paįvairinti. Atstovauja mokinių interesams. Bendrauja ir bendradarbiauja su gimnazijos vadovybe ir dalykų mokytojais.
Informacija atnaujinta 2026-05-17