Kaip ir kasmet taip ir šiais mokslo metais stebėdami bei vykdydami anoniminę mokinių apklausa įvertinome naujai atvykusių į gimnaziją mokinių adaptacija.
Adaptacijos apklausos tikslas buvo įvertinti mokinių savijautą, santykius su gimnazijos bendruomene, dalykų mokytojais, klasės auklėtojais, administracija. Taip pat domėtasi ar mokiniai čia rado, ko tikėjosi, ar nenusivylė atėję mokytis į šią miesto gimnaziją, kaip mokyklos keitimas įtakojo mokymosi rezultatus ir kt. Apklausiant 1A, 1B, 1C, 1D klasės 102 mokinius (viso mokosi 114 mokinių) ir 3E klasės 25 mokinius (viso mokosi 26 mokiniai) buvo pateikti 9 klausimai.