Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė pritariant gimnazistų tarybai ir šiais metais nusprendė vykdyti akciją „Gera būti geru“.
Akcijos „Gera būti geru” metu nuo gruodžio 1d. iki 22d., antradieniais veiks baras „Vitaminas”. Akciją pradės abiturientai, bare siūlys pasivaišinti namuose keptais pyragais, kitais skanėstais, sodo gėrybėmis už vaišes paprašys paaukoti pinigų Maltos ordinui, Radviliškio miesto sunkiai gyvenantiems senoliams. Gruodžio 8 d. akciją pratęs pirmokai, 15d. trečiokai, o 22d. akciją užbaigs antrokai gimnazistai.
Kviečiame visus paragauti vaisių ir pasmaguriauti vaisinių pyragų, atsigaivinti, šviežiomis sultimis.
Akcijos metu surinktos ir paaukotos piniginės lėšos bus skirtos:
- Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“.
- Radviliškio vienišiems seneliams.
- Gimnazijos mokiniams našlaičiams.
Organizatoriai