
Lizdeikos gimnazijos bendruomenė įsijungia į Maltos ordino organizuojamą konkursą „Idėjos padėjėjos“.
Lizdeikiečių idėjos padėjėjos „Gera būti geru“ veikla:
lapkričio 23 d.–gruodžio 14 d. (trečiadieniais) po 3 pamokų per ilgąją pertrauką konferencijų salėje (3 aukštas) veiks kavinukė „VITAMINAS“.
Kviečiame visus paragauti vaisių ir pasmaguriauti vaisinių pyragų, atsigaivinti šviežiomis sultymis.
Lapkričio 23 d. 4-okai gimnazistai
Lapkričio 30 d. 1-okai gimnazistai
Gruodžio 7 d. 2-okai gimnazistai
Gruodžio 14 d. 3-iokai gimnazistai.
Paaukotos piniginės lėšos bus skirtos:
– gimnazijos mokiniams-našlaičiams;
– Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“;
– Radviliškio vienišiems senoliams šelpti.
Organizatoriai