Menu Close

AKCIJA „GERA BŪTI GERU“

maltos plakatas

Lizdeikos gimnazijos bendruomenė įsijungia į Maltos ordino organizuojamą konkursą „Idėjos padėjėjos“.

Lizdeikiečių idėjos padėjėjos „Gera būti geru“ veikla:

lapkričio 23 d.–gruodžio 14 d. (trečiadieniais) po 3 pamokų per ilgąją pertrauką konferencijų salėje (3 aukštas) veiks kavinukė „VITAMINAS“.

Kviečiame visus paragauti vaisių ir pasmaguriauti vaisinių pyragų, atsigaivinti šviežiomis sultymis.

Lapkričio 23 d. 4-okai gimnazistai

Lapkričio 30 d. 1-okai gimnazistai

Gruodžio 7 d. 2-okai gimnazistai

Gruodžio 14 d. 3-iokai gimnazistai.

Paaukotos piniginės lėšos bus skirtos:

     gimnazijos mokiniams-našlaičiams;

     Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“;

     Radviliškio vienišiems senoliams šelpti.

Organizatoriai

Skip to content