

Lizdeikos gimnazijos bendruomenė įsijungia į kasmetinį Maltos ordino organizuojamą konkursą „Idėjos padėjėjos“.
Lizdeikiečių idėjos padėjėjos „Gera būti geru“ veikla:
Gruodžio 6, 13, 20 dienomis (trečiadieniais) po 3 pamokų per ilgąją pertrauką I aukšto koridoriuje veiks kavinukė „VITAMINAS“.
Kavinukėje šeimininkaus:
gruodžio 6 d. 2-ų ir 4-ų klasių mokiniai (Lizdeikos g. 6C);
gruodžio 13 d. 1-ų ir 3-ių klasių mokiniai (Lizdeikos g. 6C);
gruodžio 20 d. gimnazijos mokytojai (Lizdeikos g. 6C);
gruodžio 13 d. 2-ų, 3-ų, 4-ų klasių mokiniai (Vaižganto g. 29).
Kviečiame visus paragauti vaisių ir pasmaguriauti vaisinių pyragų, atsigaivinti šviežiomis sultimis.
Paaukotos piniginės lėšos bus skirtos:
– gimnazijos mokiniams-našlaičiams;
– Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“;
– Radviliškio vienišiems senoliams šelpti.
Organizatoriai