Menu Close

AKCIJA „GERA BŪTI GERU”

maltieciuskelb0002

Lizdeikos gimnazijos bendruomenė įsijungia į kasmetinį Maltos ordino organizuojamą konkursą „Idėjos padėjėjos“.

Lizdeikiečių idėjos padėjėjos „Gera būti geru“ veikla:

Gruodžio 6, 13, 20 dienomis (trečiadieniais) po 3 pamokų per ilgąją pertrauką I aukšto koridoriuje veiks kavinukė „VITAMINAS“.

Kavinukėje šeimininkaus:

gruodžio 6 d. 2-ų ir 4-ų klasių mokiniai (Lizdeikos g. 6C);

gruodžio 13 d. 1-ų ir 3-ių klasių mokiniai (Lizdeikos g. 6C);

gruodžio 20 d. gimnazijos mokytojai (Lizdeikos g. 6C);

gruodžio 13 d. 2-ų, 3-ų, 4-ų klasių mokiniai (Vaižganto g. 29).

Kviečiame visus paragauti vaisių ir pasmaguriauti vaisinių pyragų, atsigaivinti šviežiomis sultimis.

 

Paaukotos piniginės lėšos bus skirtos:

          gimnazijos mokiniams-našlaičiams;

          Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“;

          Radviliškio vienišiems senoliams šelpti.

Organizatoriai

Skip to content