Kovo mėnuo – frankofonijos mėnuo – tai laikas, kuomet visoje Europoje švenčiama: organizuojami renginiai, koncertai ir t. t. Ne išimtis ir mūsų mokykla. Mokiniai, besimokantys prancūzų kalbos, paminėjo frankofonijos savaitę mokykloje. Prancūziškas skambutis palydėjo į pamokas, buvo rodomos skaidrės apie Prancūziją. Savaitės pabaigoje mokiniai surengė protų mūšį visiems, kurie norėjo sužinoti apie Prancūziją.








Prancūzų kalbos mokytoja Virginija Vaičiulienė